Що мешканцю Рівненщини потрібно для поїздки за кордон у період пандемії COVID-19

Розповіли в облуправлінні охорони здоров'я

Для поїздки за кордон у період пандемії коронавірусу мешканцям Рівненщини потрібний лише негативний результат ПЛР-тесту.

Про це повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

Він також розповів, що  довідок про вакцинацію від коронавірусу  для поїздки за кордон українцям нині не видають, оскільки Міністерство охорони здоров’я ще не затвердило паспорт щеплень.

 

Наразі усіх вакцинованих реєструють у спеціальній базі даних. І у разі введення паспортів вакцинації, інформацію про отримання щеплення перенесуть туди.

Між тим, Олег Вівсянник зауважив, що вакцина AstraZeneca, виготовлена на потужностях індійського виробництва, рекомендована до використання у Великій Британії та Європі.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень