Що думають про напис на гранатометі «За Сашка Білого» його побратими

За неофіційною інформацією, саме такий напис був на гранатометі, з якого поцілили у приміщення патрульної поліції Рівного

На тубусі від РПГ, з якого сьогодні вночі обстріляли патрульну поліцію Рівного, були написи. Це підтвердив Радіо Трек і очільник рівненських патрульних Сергій Мерчук. 

Радіо Трек стало відомо, що на тубусі від РПГ, серед іншого, був напис «За Сашка Білого».

Це підтверджує і фото, яке надіслали для Радіо Трек.

Чи справді покійний Олександр Музичко міг стати причиною обстрілу рівненських патрульних - ми запитали у людей, які довго і доволі близько знали його. Вони стверджують, що це – маячня, говорить член УНСО Іван Пантюх:

- Це неправда, напевно. Це не пов’язано з Білим. Якби стріляти за Сашка Білого, то потрібно було б по тій поліції, по старій міліції стріляти. Я взагалі не розумію ситуації.

 

Щодо кваліфікації події Іван Пантюх каже, що, на його думку, стрілянина з РПГ набагато серйозніший злочин, аніж хуліганство:

- Хуліганство? З гранатомета? Ну, це смішно. Це зовсім не хуліганство, це вже серйозний злочин, набагато серйозніший.

Ще один близький товариш Олександра Музичка - керівник Спілки учасників бойових дій «УВО» Сергій Пандрак називає цей факт вандалізмом.

Адже зловмисник пошкодили комунальне майно. А такого собі дозволити люди, близькі до ідеології Білого, не могли:

- Щось у мене дуже великий сумнів, що там міг бути такий напис. Якщо і був, то це, значить, провокація, тобто, ніхто з побратимів Сашка Білого такий вандалізм вчинити не міг, тому що Сашко був прихильником того, що державне, комунальне майно не повинне бути знищене, воно повинно бути збережене для українців.

Не вірить в те, що постріл з РПГ у приміщення управління патрульної поліції Рівного може бути пов’язаний з вбивством Сашка Білого і керівник Національного руху «ДІЯ» на Рівненщині Роман Коваль. 

За його словами, нічні події в обласному центрі можуть бути пов’язані з намаганнями дестабілізувати ситуацію на Рівненщині. І це матиме свої наслідки – каже активіст:

- Будуть проводитися обшуки в плані неблагонадійних, будуть шукати зброю, боєприпаси. Але це й так є роботою патрульної поліції.

До слова, кваліфікації злочину обурюються і користувачі соцмереж.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень