На Рівненщині вилучили наркотиків на 150 тисяч гривень (ФОТО)

Сьогодні, 17 березня, поліцейські провели санкціонований обшук у гаражному приміщені 40-річного жителя Сарн, який, за інформацією правоохоронців, причетний до зберігання наркотиків

В одній із пластикових банок правоохоронці виявили три пакети із білою порошкоподібною речовиною, зовні схожою на метамфетамін, вартість якого за цінами «чорного» ринку становить близько 150 тисяч гривень.

Все вилучене направили на експертизу до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють походження наркотичної речовини та усіх осіб, причетних до злочину. Вирішується також питання про повідомлення сарненчанину про підозру у вчиненому кримінальному правопорушенні.

Відомо, що чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення хуліганства.
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень