Що зробити тещі, щоб зять любив доньку

Батьки завжди переживають за своїх дітей

У кожної мами болить серце за свою хоч вже і дорослу дочку. Особливо ятрять душу переживання, коли дочка починає самостійне життя і створює свою родину.

Усі мами мріють, щоб шлюб був щасливим, щоб чоловік любив, поважав і не ображав доньку. Також звісно батьки хочуть, щоб зять поважав і їх. Допомогти знайти гармонію в родині допоможе змова тещі на зятя

Молитва, щоб зять любив дочку

Щоб обряд подіяв, потрібно дотримуватися певних правил і рекомендацій фахівців у галузі езотерики. Теща має бути чистою тілесно і духовно – прийняти душ, одягти чистий, світлий одяг та мати лише добрі наміри. Магічні слова треба вимовляти стиха, а молитву читати рано-вранці.

«Як ясно сонечко щодня на небі з’являється, ніколи його не змінює, так нехай і раб божий (ім’я) моїй донечці ніколи не буде зраджувати, завжди буде зберігати їй вірність лебедину і поважати, як кохану дружину і маму його дітей. Хай буде так. Амінь».

Прочитавши молитву, треба випити трохи свяченої води, піти далі спати і ні з ким не розмовляючи.

Щоб зять поважав тещу

У цьому випадку теща має приготувати зятю смаколик і прочитати над ним змову.

«В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. Приготую я їжу для зятя. Як люди люблять солодощі – пироги, торти і тістечка, так нехай зять тещу свою голубить, любить, поважає та не нарікає. Іди, справо, у діло. Щоб все, що зроблю, все збулось. Амінь».

Важливо, щоб смаколик скуштувало якомога більше людей, тоді позитивна енергетика і гармонія буде наповнювати всіх членів сім’ї.

Джерело: poradu24

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень