Не дарма свербить рука: Прикмети, які віщують швидке збагачення

Ви точно помічали певні знаки

З давніх-давен люди вірили, що є прикмети, які передвіщають фінансовий успіх. Тобто, перш ніж людині в руки прийдуть гроші, в її житті обов’язково відбудеться певна ситуація.

Що може свідчити про те, що вас очікує фінансовий дохід

  • Знайти монету на вулиці

Люди вірили, що знайдена жовта монетка обов’язково передвіщає прибуток. До того ж людина отримає гроші у найкоротший термін. Таку монетку треба забрати з дороги зі словами:

Монетку забираю, багатство чекаю.

Але якщо монета лежить на перехресті доріг, підбирати знахідку не можна. Вона принесе лише нещастя. Зазвичай на перехресті доріг маги та відьми залишають замовлені предмети на хвороби та негаразди. На перехресті взагалі нічого ніколи піднімати не можна!

  • Свербить ліва долоня

Ліву руку з давніх-давен вважають грошовою. Якщо вона раптом засвербіла без видимих ​​на те причин, то це означає, що вас чекає прибуток.

  • Переплутали сіль із цукром

Часто така неприємність стається, коли ми неуважні. Не треба впадати у відчай, каву випадково посолили, а не насолодили. Це дуже гарна прикмета. Вас чекає грошовий успіх найближчим часом.

  • Пташка наклала на одяг

Прикмета не з найприємніших, але точно є приводом для радості. Якщо пташка «накакала» вам на одяг чи голову, готуйте кишені та гаманці для надходження великих грошей.

Джерело: prostoway

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень