Розплідник Бойка на радіозаводі почали демонтувати (ФОТО)

І поставили охорону

Розлідник на радіозаводі. Фото зі сторінки Олексія Муляренка.

Розплідник Бойка на радіозаводі почали демонтувати. Сьогодні туди прийшли правоохоронці, виконавча служба, працівники КАТП 1728. Виконуючи рішення суду, вони прибирають пусті клітки. Нараду, на якій сторони скоординували свої дії, скликав минулого тижня голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Очільник області розповідає докладніше про ситуацію:

Відвовідно, Бойко & Компані блокували вхід на територію Радіозаводу. Але з того часу ми вже зробили перші кроки. Сьогодні почали виконувати рішення суду по знесенню цих незаконно встановлених споруд на міській землі. Тобто вольєри розбирають і виконавча служба разом із містом складуватимуть їх на території КАТП 1728.

Розлідник на радіозаводі. Фото зі сторінки Олексія Муляренка.

На територію зайшла охоронна фірма, яка стежитиме за порядком на території Радіозаводу, каже очільник області.  Її найняв Комітет кредиторів збанкрутілого підприємства. На об’єкт вдалося потрапити й земельній інспекції, яка робитиме оцінку розміру збитків завданих від дій розплідника.

Розлідник на радіозаводі. Фото зі сторінки Олексія Муляренка.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень