Виконавча служба вдруге «виселяє» собак Бойка з радіозаводу (ФОТО)

У Рівному

Зранку, 14 червня, виконавча служба вдруге прийшла до вольєрів на радіозаводі. У вольєрах останні кілька років перебуває кілька сотень мастифів. Колись цим розплідником собак володів підприємець Юрій Бойко.

Наш кореспондент Влад Пєрязєв передав таку інформацію з місця події:

Пішли дивитися на собак з вікна. На місці події є поліція та активісти. До всіх вийшов завгосп і провів у приміщення МЕГУ, в перший корпус. Адміністрація університету скаржиться на сморід.

За словами нашого кореспондента, там і справді тхне.

Нагадаємо, у травні цього року ми повідомляли про вимоги обласної влади. Зокрема Ігор Тимошенко, заступник голови Рівненської ОДА, пояснював, якщо у найближчі терміни підприємець Юрій Бойко не звільнить територію радіозаводу від собак, то це зробить виконавча служба.

Влада Рівного має знайти вольєри для мастифів Бойка

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень