За виселення собак Бойка з території Радіозаводу заплатили аванс

Однак, поки це нічого не змінило

Коментар юридичного відділу Рівненського міськвиконкому щодо розплідника собак на території Радіозаводу поширила прес-служба Рівнеради.

У ньому йдеться, що суди різних інстанцій неодноразово ставали на сторону міської ради і зобов‘язували власника мастифів прибрати їх звідти.

Заочним рішенням міського суду від 20 жовтня 2016 року,

 

постановою апеляційного суду Рівненської області від 18 січня 2018 року,

 

постановою Верховного суду України від 25 квітня 2018 року зобов'язано Бойка Юрія Олександровича звільнити самовільно зайняту земельну ділянку за адресою м. Рівне, вул. Данила Галицького, 25, знісши розплідник собак.

Відповідно до закону, примусове виконання рішень суду покладається на органи державної виконавчої служби.

Ще від 5 березня 2018 року у справі видали лист, який досі на виконанні у Рівненському міському відділі Державної виконавчої служби обласного управління юстиції.

Рівненська міська рада сплатила 73 тисячі авансу виконавчій службі. Також надала згоду на залучення до вчинення виконавчих дій комунальні підприємства міської ради - КАТП 1728 та міськШЕУ.

У чому ж виникла затримка у виконавчої служби - Радіо Трек неодмінно з’ясує.

Нагадаємо, мастифів укотре намагалися виселити у червні.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень