ON-LINE

«Розминку від чемпіона» на Рівненщині провів майстер спорту з бейсболу

середа, 15 лютого 2017
Молодий спортсмен легко знайшов спільну мову зі школярами, адже різниця у віці між ними зовсім не велика

Черговим місцем, куди завітали працівники Центру фізичного здоров`я «Спорт для всіх» спільно з Відділенням НОК України в Рівненській області, стала Бущанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, що в Здолбунівському районі.

Цього разу діти мали можливість поспілкуватися з майстром спорту України міжнародного класу з бейсболу, чемпіоном Європи у складі збірної команди України U-21  Кілієвичем Дмитром. За його словами, він і сам декілька років тому сидів за шкільною партою, і вже тоді почав мріяти про кар’єру спортсмена.

Також він розповів дітям про історію зародження бейсболу в Україні, досягнення свого клубу «Західний вогонь» і виступи на змаганнях місцевого і міжнародного рівня. Спортсмену справді було, що розповісти і чим поділитися з дітьми, адже нещодавно він став чемпіоном Європи.

Попри складність і деяку унікальність такого виду спорту, Дмитро розповів дітям найважливіші моменти у правилах, тому тепер всі діти знають різницю між пітчером та кетчером, і можуть пояснити, чим страйк відрізняється від фаул-бола.

За час зустрічі Дмитро зумів дуже добре передати їм свою любов до бейсболу і викликати інтерес до гри. А щоб закріпити його, він привіз свій власний інвентар та спорядження, котре використовується у грі і запропонував дітям провести коротеньке тренування. Їм було зовсім не легко влучити биткою по маленькому м`ячу, але всім було цікаво отримати новий досвід.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного