Школярі з Рівненщини визначили, чий «куточок» кращий (ФОТО)

Їхні школи отримали за це кубки та дипломи

Окрім звичних уроків фізичної культури, занять футболом, волейболом, легкою атлетикою та іншими олімпійськими й неолімпійськими видами спорту, для молоді дуже важливо більше дізнаватися про історію спортивних досягнень своєї країни, знайомитися з принципами «Fair play» (чесна гра) і мати доступ до літератури, котра про це розповідає.

На Рівненщині другий рік поспіль таку можливість дітям надає «Обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» спільно з Відділенням Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

В усіх загальноосвітніх закладах області «Спорт для всіх» проводить конкурс «Олімпійський куточок».

Це залучає школярів до занять спортом, популяризує серед них здоровий спосіб життя, а також сприяє розвитку олімпійського руху.

Один з найкращих куточків належить Дубенській школі-гімназії, який серед інших посів друге місце. Там були присутні відзнаки місцевих спортсменів і нагороди, виборені школою на змаганнях місцевого й обласного рівня. Також там є величезна кількість літератури від Національного олімпійського комітету України.

Цього разу програму заходу доповнив фестиваль здорового способу життя, в ході якого місцеві школярі поділились на чотири команди. Вони змагалися в колективних конкурсах і на швидкість долали дистанції, використовуючи для цього спеціальний спортивний інвентар.

Колективи були майже рівними. Діти без труднощів виконували завдання, тому й підсумкові результати видалися дуже близькими.

Все ж на лічені секунди випередила всіх команда «Переможці». «Орлята» і «Дубенчани» розташувалися одразу за ними. 

Завершився захід врученням призів усім учасникам, котрі брали участь в естафетах. Школу ж нагородили дипломом, кубком і спортивним інвентарем за перемогу в конкурсі «Олімпійський куточок - 2016».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень