Рівненський плавець здобув дві золоті медалі на турнірі у Бельгії

Постарався так для держави Михайло Романчук (на фото)

Він проплив вільним стилем 400 метрів за 3 хвилини 48 секунд та 1500 метрів  - за 15 хвилин 5,57 секунди. Окрім цього, Романчук здобув срібну медаль на дистанції 400 метрів комплексним плаванням з результатом 4 хвилини 20,02 секунди. Серед його здобутків - і "бронза" на дистанції 200 метрів вільним стилем, яку пройшов за 1 хилину і майже 50 секунд. 

Такий результат Романчука на змаганнях Flanders Speedo Cup 2017 в Антверпені - місті-порту у Фламандському регіоні Бельгії.

За Україну на змаганнях боролися шість спортсменів: Михайло Романчук, Дмитро Прожога, Сергій Фролов, Андрій Хлопцов,  Дарина Зевіна, Сергій Шевцов.

За інформацією ТСН.

Нагадаємо, що Михайла Романчука переманювали з Рівного

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень