Учасника Олімпійських ігор Михайла Романчука переманюють з Рівного

Учасник цьогорічних Олімпійських ігор, рівненський плавець Михайло Романчук, отримав одразу дві пропозиції стати представником інших міст

Йдеться про Київ і Дніпро. Саме туди Михайло їздить на тренування. Тож, зважаючи на здобутки 20-річного плавця, Київ та Дніпро пропонує Михайлу значно кращі умови тренування і співпраці. Зокрема, пропонують йому, фактично, безкоштовні тренування там, безкоштовне харчування і ще щось на кшталт зарплати. В той час, коли Михайло їздить на тренування з Рівного у ці міста за власний кошт:

 

- Їжджу за свої гроші. А Київ і Дніпро були готові заплатити ці всі гроші. Пропозиції є, і я приховувати це не буду, але виступати буду поки що за Рівне. І все-таки, я сподіваюся, що Рівне хоч щось буде робити для того, щоб втримати спортсменів, яких тут не так багато: я, Ольга Земляк, Наталя Прищепа – на пальцях однієї руки можна перерахувати. Хотілось би, щоб все-таки влада наша рівненська хоч якось підтримувала нас.

Між тим, коли Михайлу Романчуку довелось представляти Україну і Рівне, зокрема, на цьогорічному етапі Кубка світу з плавання у Токіо, ані в місцевої, ані в обласної влади грошей на поїздку для Михайла не знайшлось. Тож спортсмену також довелося їхати за власний кошт. До речі, на змаганнях у Токіо, що проходили у жовтні, Михайло Романчук здобув 6 золотих медалей і встановив третій результат в історії плавання.

Тоді ще президент призначив йому щомісячну стипендію. А от у рідному місті влада його навіть не привітала, - каже спортсмен. Між тим, цьогоріч на Олімпіаді у Ріо Михайло посів 15 місце.

Нагадаємо, питання про неналежні умови тренування у Рівному перед обласними обранцями ставив і батько плавця. Але рішення з цього приводу депутати так і не ухвалили.

До слова, Михайло Романчук і Ольга Земляк стали спортсменами року. Крім цього, Ольга стала фіналісткою Олімпійських ігор у Ріо та кращою легкоатлеткою в Україні. А Наталя Прищепа увійшла у ТОП-10 найкрасивіших учасниць цьогорічної Олімпіади. і стала чемпіонкою Європи з легкої атлетики.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень