Рівненська облрада проситиме ректорів ВУЗів «скинутись» на спортивну збірну

Ціна питання – понад півмільйона гривень

Громадська організація спортивного студентства Рівненщини, до якої здебільшого входять студенти НУВГП, МЕГУ та Острозької академії, звернулася до облради з проханням виділити 520 тисяч гривень на участь у спортивних заходах. Як зауважує депутат облради Алла Черній, для бюджету області це серйозні кошти. А оскільки можливості у ВУЗів, де навчаються студенти-спортсмени різні, то це питання можна було б вирішити шляхом співфінансування.

Зокрема, це питання, серед іншого, обговорювала голова гуманітарної комісії облради Алла Черній із студентами рівненських ВНЗ під час круглого столу на тему проблем студентського самоврядування  Поряд з давно відомими студентськими проблемами (як от працевлаштування чи хабарництво у ВУЗах) нині у зв’язку з війною на сході України постали нові, розповідає заступник голови студради НУВГП Андрій Савлук:

 

- Є такий закон про те, що діти учасників АТО мають право на безкоштовне проживання у гуртожитку, безкоштовне користування послугами Internet і так далі. Цей закон є, але в ньому не прописано, хто повертатиме кошти. Ця проблема існує вже місяць. Поки що просто збираємо заяви, щоб було видно, що ми зверталися. І нам прийшло на одного хлопчину лист-повернення, де написали, що закон є, але ніхто не прописав механізм повернення коштів.

 

Лише у НУВГП з такою проблемою через студраду звернулося семеро осіб. Студради інших університетів підтверджують, що така проблема існує, і вона вже набула загальнодержавного масштабу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень