«Розбита КОВИДОм, Францією і … Обманом»: найбільша поразка в історії збірної України (7:1)

Збірна України з розгромним рахунком програла у Парижі

[media=201046]

Збірні Франції та України провели товариську гру в рамках підготовки до матчів Ліги націй. Зустріч відбулася на арені «Стад-де-Франс» в передмісті Парижа Сен-Дені. Матч завершено із рахунком 7:1 на користь французів, повідомляють Патріоти України.

Варто зазначити, що значна частина футболістів нашої збірної не взяла участь у цій грі. Зокрема, це стосується представників ФК «Шахтар», де гравці всією командою пішли на самоізоляцію через КОВИД знайдений у Степаненка та Пятова.

Проте, Микола Несенюк зауважує, що двом футболістам ФК «Шахтар» це ні як не завадило зіграти за свої збірні:

- Манор Соломон вирушив до команди Ізраїлю, а Давид Хочолава – до збірної Грузії.

Задавати з цього приводу запитання про те, чому так само не могли вчинити їхні партнери, які всі до одного не поїхали до збірної України, гадаю, недоречно. Ця справа з першої хвилини виглядала погано прихованою брехнею, а тепер вона цією брехнею стала. Керівники «Шахтаря» в черговий раз відверто і цинічно «забили» на національну збірну України, а її видатний тренер Шевченко це покірно «з’їв», - пише Несенюк

Хроніка нашого розгрому у зворотному відліку:

89 хв. Гол. Грізманн завдав удар з-за меж штрафного і м'яч рикошетом від Забарна залетів у дальній верхній кут воріт.

83 хв. ГОЛ! Мбапе пробив з-за меж штрафного під поперечину. Не зміг виручити Бущан.

73 хв. Жиру головою замикав подачу кутового, але, на щастя, не зміг потрапити у ворота.

65 хв. Мбаппе відпасував на Толіссо і той точним ударом пробив дальній кут воріт Бущана.

62 хв. В України за позиціями заміни: Яремчук і Шепелев вийшли замість Ярмоленка і Макарена.

62 хв. Конопля отримав жовту картку за фол проти Диня.

59 хв. У Франції заміни: Погба та Грізманн замінили Ауара і Камавінгу.

55 хв. Зубков отримав м'яч у штрафній і завдав сильного удару, але потрапив в штангу.

53 хв. ГООООООООООООООЛ! Циганков прицільно пробив у кут воріт Меньян.

51 хв. Ярмоленко увірвався в штрафну, міг віддати на вільного Зубкова, але вирішив пробити сам. У результаті неточний удар.

46 хв. Розпочалася друга половина зустрічі. Заміни у команд: В України на полі з'явилися Циганков, Соболь і Чеберко замість Малиновського, Михайличенка і Миколенка. У Франції Варан, Мбаппе і Меньян замінили Упамекано, Манданда і Марсьяль.

45 хв. Закінчився перший тайм неточним дальнім ударом Михайличенка.

43 хв. Малиновський отримав жовту картку за грубу гру в центрі поля.

42 хв. Малиновський двічі гарматно пробив по воротах удару, але обидва рази здорово виручив свою команду Манданда.

39 хв. Автогол! Миколенко після подачі кутового від Франції потилицею зрізав м'яч у свої ворота.

37 хв. Михайличенко прострілив у штрафну, звідки в дотик пробив Малиновський, але відправив м'яч вище воріт.

33 хв. Жиру оформлює дублю і робить рахунок 3:0.

30 хв. Толіссо пробив під поперечину, але Бущан виручив свою команду.

26 хв. Ярмоленко кинувся в напрямку воріт суперника, але забрався в офсайд.

25 хв. ГОЛ! Жиру отримав м'яч на підході до штрафного і обвідним ударом пробив у кут воріт Бущана.

17 хв. Михайличенко отримав пас від Макаренка, але зіграв невдало, подарувавши м'яч супернику.

14 хв. Бущан відбив м'яч ногою від непростого удару Мартіаля.

9 хв. ГОЛ! Жиру пробив головою в Бущана, який відбив удар, однак на добиванні виявився Камавінга.

6 хв. Момент у Франції! Дінь навісив в штрафну, звідки в дотик пробив набіг Павар, але захисник пробив вище.

4 хв. Матч почали активніше гравці збірної України, але на цей момент футболісти обох команд на половині поля нашої команди.

3 хв. Макаренко виконав простріл в штрафну, але Ярмоленко не дістався до м’яча.

1 хв. Стартовий свисток. Матч розпочався! М'яч у центрі поля розвели гравці збірної України