Російського журналіста звинуватили у шпигунстві в Польщі

Він мусить залишити країну надовго

Російського репортера телеканалу «Росія-1» Євгенія Рєшетнєва внесли до списку осіб, перебування яких у Польщі не бажане. Про це повідомляє польський портал Wiadomości WP.

Польські спецслужби стверджують, що Рєшетнєв вів діяльність, яка виходить за рамки журналістських розслідувань і більше нагадує шпигунство. Ба більше, за їхніми словами, це навіть не була журналістська діяльність – лише формальний привід, щоб приїхати в Польщу.

Він збирав інформацію, яка використовувалась проти Польщі, в тому числі для дезінформації. Діяльність Рєшетнєва загрожувала інтересам Польщі, а також її країнам-союзникам, - пояснив прессекретар міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин.

Так званому журналісту заборонили в’їзд на територію Польщі на 5 років, а також у інші країни Шенгенської зони на 3 роки, - пише РАДІО ТРЕК.

Нагадаємо, що подібна історія трапилась з російським журналістом Леонідом Свиридовим у 2014 році. Його звинуватили у шпигунстві, позбавили акредитації в Польщі і заборонили в’їзд до країни. Російське МЗС заявило, що «звинувачення у шпигунстві стають частою причиною репресій щодо журналістів».

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень