Російського журналіста звинуватили у шпигунстві в Польщі

Він мусить залишити країну надовго

Російського репортера телеканалу «Росія-1» Євгенія Рєшетнєва внесли до списку осіб, перебування яких у Польщі не бажане. Про це повідомляє польський портал Wiadomości WP.

Польські спецслужби стверджують, що Рєшетнєв вів діяльність, яка виходить за рамки журналістських розслідувань і більше нагадує шпигунство. Ба більше, за їхніми словами, це навіть не була журналістська діяльність – лише формальний привід, щоб приїхати в Польщу.

Він збирав інформацію, яка використовувалась проти Польщі, в тому числі для дезінформації. Діяльність Рєшетнєва загрожувала інтересам Польщі, а також її країнам-союзникам, - пояснив прессекретар міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин.

Так званому журналісту заборонили в’їзд на територію Польщі на 5 років, а також у інші країни Шенгенської зони на 3 роки, - пише РАДІО ТРЕК.

Нагадаємо, що подібна історія трапилась з російським журналістом Леонідом Свиридовим у 2014 році. Його звинуватили у шпигунстві, позбавили акредитації в Польщі і заборонили в’їзд до країни. Російське МЗС заявило, що «звинувачення у шпигунстві стають частою причиною репресій щодо журналістів».

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень