Російський генерал Зусько, який родом з Волині, «зливав» позиції окупантів для ЗСУ (ФОТО/АУДІО)

Його арештували

Командувача 58-ї загальновійськової армії РФ генерала-лейтенанта Михайла Зуська звільнили та арештували.

Попередньо відомо, що причиною цього став провал наступу рашистів на Миколаївщині. Подейкують, що він «зливав» позиції окупантів для ЗСУ. Про те, що російського офіцера з українським походженням арештували, у своєму телеграм-каналі повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко. До аудіозапису він додав такий допис:

- Командувача 58-ї армії російських окупантів все ж таки заарештовано?

 

Мені до рук потрапило цікаве аудіоперехоплення розмов одного з тих осетинів, хто, ймовірно, воює на боці окупантів.

 

З нього випливає, що генерала Михайла Зуська, який командує найбільш боєздатною російською 58-ю армією, заарештовано. За невдачі при наступі в районі Миколаєва, - написав Андрій Цаплієнко.

Відомо, що причиною арешту також стало те, що Михайло Зусько – уродженець Волині, а його рідний брат - теж генерал Микола Зусько. Однак брат не зрадив своїй Батьківщині й служить у ЗСУ.

Про це ми писали тут: Рідні брати з Волині воюють на різних сторонах фронту, один – генерал РФ (ВІДЕО)

Довідка

Михайло Зусько народився в 1972 році в селі Ветли Камінь-Каширського району на Волині. Закінчив Рязанське вище повітрянодесантне командне училище, учасник Першої чеченської війни. У 2021 році на Владикавказі російський генерал-майор Михайло Зусько урочисто під камери пішов  на підвищення, а вже через пів року пішов керувати атаками на Херсон, Миколаїв, Вознесенськ і Південноукраїнську АЕС, втративши багато війська і техніки.

Колись відомим земляком, який досягнув успіху у кар’єрі, місцеві мешканці його рідного села навіть пишались – мовляв, з бідної родини, а вибився в люди.

Тепер війна думки змінила

Майбутній російський генерал-майор виїхав з України 89-го, приїжджати до села перестав близько десяти років тому. Зараз між Зуськом і його земляками не просто роки, а прірва. Вся родина проклинає родича і не хочуть його більше ніколи знати. В родині Зусько 12 братів і сестер. Та у сім’ї тепер вважають, що їх лише 11. Рідні брати й сестри навіть говорити про нього відмовляються.

- Його брат зараз воює — захищає Київ. Він теж військовий, рідний брат. Розумієте? Чесно скажу, ми пишались ним, а тепер... Тихо скажу — ненавиджу. І більше немає слів, — каже племінниця генерала Оксана.

Заарештували Михайла Зуська чи ні і якою буде його подальша доля, у волинській родині не цікавляться.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень