Спецгрупи на Рівненщині пояснюють, як уникнути мільйонних штрафів

Дають «ще один шанс» людям, які не платять зарплат і не оформляють на роботу працівників

Майже тисячу суб’єктів господарювання на Рівненщині перевірили робочі групи з питань легалізації праці.

За 10 місяців цього року від таких груп до обласного Управління Держпраці надійшло 124 довідки про факти нелегального оформлення працівників або інших ймовірних порушень.

Найбільше перевірок провели у Дубні та Корці. Активно з підприємцями спілкуються у Здолбунівському, Сарненському, Володимирецькому, Березнівському, Дубенському та Радивилівському районах.

Такі обстеження ефективні і допомагають уникнути роботодавцям величезних штрафів, каже речниця управління Держпраці Світлана Стельмащук:

Такі робочі групи виходять чи виїжджають у якийсь населений пункт і обходять усіх роботодавців: підприємців, фізичних осіб підприємців та самі підприємства. Такі групи там ведуть роз’яснювальну роботу і водночас вони проводять превентивний моніторинг зайнятості. Часто-густо буває так, що після відвідин такої групи того чи іншого підприємства чи магазину, роботодавець відразу на місці оформляє працівника. Тобто роботодавець не чекає, що до нього прийдуть інспектори з перевіркою.

Якщо роботодавці не оформляють працівників під час комісійних обстежень, то до них приходять інспектори обласного управління Держпраці.

Останні мають право на місці складати постанови про накладання штрафних санкцій.  

Щодо скасування штрафів у судовому порядку, то, як зазначила Світлана Стельмащук, усі судові процеси досі вигравали юристи Держпраці.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень