Спецгрупи на Рівненщині пояснюють, як уникнути мільйонних штрафів

Дають «ще один шанс» людям, які не платять зарплат і не оформляють на роботу працівників

Майже тисячу суб’єктів господарювання на Рівненщині перевірили робочі групи з питань легалізації праці.

За 10 місяців цього року від таких груп до обласного Управління Держпраці надійшло 124 довідки про факти нелегального оформлення працівників або інших ймовірних порушень.

Найбільше перевірок провели у Дубні та Корці. Активно з підприємцями спілкуються у Здолбунівському, Сарненському, Володимирецькому, Березнівському, Дубенському та Радивилівському районах.

Такі обстеження ефективні і допомагають уникнути роботодавцям величезних штрафів, каже речниця управління Держпраці Світлана Стельмащук:

Такі робочі групи виходять чи виїжджають у якийсь населений пункт і обходять усіх роботодавців: підприємців, фізичних осіб підприємців та самі підприємства. Такі групи там ведуть роз’яснювальну роботу і водночас вони проводять превентивний моніторинг зайнятості. Часто-густо буває так, що після відвідин такої групи того чи іншого підприємства чи магазину, роботодавець відразу на місці оформляє працівника. Тобто роботодавець не чекає, що до нього прийдуть інспектори з перевіркою.

Якщо роботодавці не оформляють працівників під час комісійних обстежень, то до них приходять інспектори обласного управління Держпраці.

Останні мають право на місці складати постанови про накладання штрафних санкцій.  

Щодо скасування штрафів у судовому порядку, то, як зазначила Світлана Стельмащук, усі судові процеси досі вигравали юристи Держпраці.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень