ON-LINE

17 тисяч дітей з Рівненщини отримали кошти від батьків-боржників аліментів

субота, 13 жовтня 2018
Йдеться про майже 70 тисяч гривень штрафів

З початку цього року державні виконавці Головного територіального управління юстиції Рівненщини стягнули з боржників з аліментів 63,4 млн грн.

Ці кошти «розділили» 17 тисяч дітей.

Станом на 10 жовтня в області винесли 913 постанов про накладення на боржників штрафу у розмірі 20% на заборгованість по аліментах від 1 до 2 років, 725 постанов про накладення штрафу у розмірі 30% по тих провадженнях, де заборгованість складає від 2 до 3 років, а також 1309 постанов про накладення штрафу у розмірі 50% за заборгованість у понад 3 роки.

За словами заступника начальника з питань держвиконслужби обласного управління юстиції Вячеслава Бедикайла, державні виконавці не лише активно виносять постанови про накладення штрафів, а й успішно стягують їх:

Наприклад, мешканець Рокитнівщини, який хотів виїхати за кордон, змушений був заплатити своїм чотирьом дітям 26 тис грн аліментів та 13 тис грн штрафу за дев’ять років несплати. Двоє інших мешканців Рокитнівського району, серед яких і одна жінка, сплатили 20% штрафу на заборгованість по аліментах. З травня минулого року горе-мати заборгувала своїй дитині 13 тис грн. Тож, відповідно до винесеної постанови, жінка мала сплатити ще 2600 гривень штрафу. Нещодавно до відділу завітав опікун дитини, який повідомив, що мати-боржниця сплатила і борг з аліментів, і штраф.

Загалом на Рівненщині боржники з аліментів цьогоріч уже сплатили 69 тисяч гривень штрафів. Це дев’ять боржників з Рокитнівського, Корецького, Демидівського та Зарічненського районів.

За даними Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено посвідчення водія

    Загублено посвідчення водія на прізвище Козлов Анатолій. Прохання повернути документ за...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного