ON-LINE

17 тисяч дітей з Рівненщини отримали кошти від батьків-боржників аліментів

субота, 13 жовтня 2018
Йдеться про майже 70 тисяч гривень штрафів

З початку цього року державні виконавці Головного територіального управління юстиції Рівненщини стягнули з боржників з аліментів 63,4 млн грн.

Ці кошти «розділили» 17 тисяч дітей.

Станом на 10 жовтня в області винесли 913 постанов про накладення на боржників штрафу у розмірі 20% на заборгованість по аліментах від 1 до 2 років, 725 постанов про накладення штрафу у розмірі 30% по тих провадженнях, де заборгованість складає від 2 до 3 років, а також 1309 постанов про накладення штрафу у розмірі 50% за заборгованість у понад 3 роки.

За словами заступника начальника з питань держвиконслужби обласного управління юстиції Вячеслава Бедикайла, державні виконавці не лише активно виносять постанови про накладення штрафів, а й успішно стягують їх:

Наприклад, мешканець Рокитнівщини, який хотів виїхати за кордон, змушений був заплатити своїм чотирьом дітям 26 тис грн аліментів та 13 тис грн штрафу за дев’ять років несплати. Двоє інших мешканців Рокитнівського району, серед яких і одна жінка, сплатили 20% штрафу на заборгованість по аліментах. З травня минулого року горе-мати заборгувала своїй дитині 13 тис грн. Тож, відповідно до винесеної постанови, жінка мала сплатити ще 2600 гривень штрафу. Нещодавно до відділу завітав опікун дитини, який повідомив, що мати-боржниця сплатила і борг з аліментів, і штраф.

Загалом на Рівненщині боржники з аліментів цьогоріч уже сплатили 69 тисяч гривень штрафів. Це дев’ять боржників з Рокитнівського, Корецького, Демидівського та Зарічненського районів.

За даними Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного