ON-LINE

Що варто знати рівнянам про зміни у податковому законодавстві

четвер, 16 серпня 2018
Вони стосуються аліментів та податкових знижок

Нововведення торкнулися отримання аліментів від нерезидентів або осіб, які перебувають за кордоном. Так, раніше кошти від таких осіб підлягали оподаткуванню.

З 28 липня податок на них повністю анулювали.

Ще одна зміна стосується податкових знижок на отримання вітчизняної освіти. Більше про це розповіла головний державний інспектор ГУ ДФС Рівненщини Тетяна Вакольчук:    

До переліку навчальних закладів, витрати на які можна включити до податкової знижки, додали дошкільні навчальні заклади, середню та позашкільну освіту. Це означає, що частину плати за навчаня у приватних дитсадках і школах можна буде повернути. Так само і позашкільна освіта – це всі ті гуртки, які відвідують діти.

Головна умова – це повинні бути не благодійні внески, а саме офіційно заключений із закладом договір. У ньому має бути чітко вказаний період, на який надаються освітні послуги, і хто є отримувачем цих послуг.

Аби отримати відшкодування, по завершенню року таку декларацію разом із копіями квитанцій, довідкою про доходи, паспортом, ідентифікаційним кодом та свідоцтвом про народження дитини потрібно подати до ДФС.

Крім того, Тетяна Вакольчук наголосила, що розрахунок краще проводити через банк, адже у такій квитанції вказується прізвище платника.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного