Чи платитимуть рівняни більші податки за вживані речі?

У податковій розповіли, чи справді змінились умови реалізації вживаних речей у комісйках

Не так давно у ЗМІ з"явилась інформація про те, що українці будуть платити податок від продажу вживаних речей.

Йдеться про податок на реалізацію речей, зокрема, у комісійних магазинах та ломбардах.

У головному управлінні Фіскальної служби Рівненської області повідомили, що це не нововведення.

Пояснює головний державний інспектор ГУ ДФС в області Вакольчук Тетяна:

Той хто приймав на комісію товари, він виступав податковим агентом. Він повинен отримати із фізичної особи встановлений відсоток ПДФО і півтора відсотка військового збору, відповідно відобразити це у документах. А людині, яка здала свої речі, цей податковий агент повинен виплатити суму, яка залишаються. Тобто відняти від суми 19 %.

Тож, якщо ви прийшли у комісійний магазин, краще з собою мати паспорт та ідентифікаційний код. На цьому наголошують експерти, коли говорять про регіональні комісійні магазини, де діють старі схеми і виписуються квитанції.

Податківці пригадують, коли приймали Податковий кодекс, були запеклі дискусії з цього приводу. Тобто продаж вживаних речей не хотіли оподатковувати. Але, в результаті отримані таким чином гроші віднесли до категорії «інші доходи».

До слова, згідно Полаткового кодексу України не оподатковуються лише ті доходи, які включені у статтю 165 Податкового кодексу. Це,  в основному виплати, усіляки доплати та премії.

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень