На Рівненщині – новий керівник юстиції (ФОТО)

До цього вона працювала в сервісному центрі МВС

Сьогодні у Рівному представили нову начальницю Головного територіального управління юстиції області.

Нею стала Оксана Сальчук, яка тільки вчора прибула із Закарпаття. Там вона також виграла в конкурсі на посаду начальника територіального управління юстиції, і вже встигла побувати на робочому місці. Оксана Сальчук подалася на конкурс й у Рівненській області й теж виграла. Тож її призначили керувати управлінням тут. Оскільки місцева. 

Раніше Оксана Сальчук працювала завідувачем юридичного сектору в Регіональному сервісному центрі МВС у Рівному, а до цього - заступником начальника начальника Управління державної реєстрації. Свою кар'єру п. Оксана почала в 2005 з Рівненського ДРАЦСу.

Зауважимо, що раніше посаду очільника юстиції на Рівненщині займав Микола Станіщук. Він, своєю чергою, замінив на посаді очільника юстиції Рівненщини Іванну Смачило, яка нині є заступницю міністра юстиції України.

Самого ж Миколу Станіщука направили очолювати юстицію в Івано-Франківськ. Перед Рівним п. Станіщук був начальником Одеського територіального управління.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень