На Рівненщині взялися за недобросовісних роботодавців

Борг підприємств перед працівниками становить понад 26 млн грн

З початку року на користь працівників з недобросовісних роботодавців області стягнули майже 37 млн грн боргу по зарплаті.

Нині на Рівненщині налічується 10 підприємств-боржників. Серед найбільших – ПАТ «Рівнеазот» (17,5 млн грн), ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» (6,2 млн грн) і ДП «Проектно-вишукувальний інститут «Рівнедіпроводгосп» (995 тис грн).

Нині в органах виконавчої служби Головного територіального управління юстиції перебуває понад дві тисячі виконавчих документів. Станом на початок вересня борг підприємств області перед співробітниками становив 26,4 млн грн.

Як зазначила очільниця обласного управління юстиції Оксана Сальчук:

Забезпечення виконання судових рішень про примусове стягнення заробітної плати є важливою і нагальною справою, якій ми приділяємо велику увагу. За вісім місяців роботи виконавці Рівненської юстиції стягнули 36,9 млн грн на користь понад тисячі працівників.

До слова, з моменту старту кампанії у квітні виконавцям вдалося стягнути з ПАТ «Рівнеазот» 16 млн грн боргу на користь 708 працівників.

Нагадаємо, у Рівному чиновники змушують повернути заборговані зарплати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень