ON-LINE

На Рівненщині десятки мільйонів гривень повернули людям

четвер, 07 червня 2018
Виконавча служба стягнула половину цих коштів за два останні місяці

26 мільйонів гривень боргів із виплати зарплати стягнули у 2018 році на Рівненщині державні виконавці. Більше половини цих коштів зібрали за останні два місяці, розповідає керівник управління юстиції Рівного Микола Станіщук:

Кампанія з примусового стягнення заробітної плати в нас стартувала тільки 2 квітня. За два місяці роботи виконавці вже стягнули 13,6 млн гривень. Це по таких підприємствах: ДП «Рівненський облавтодор» «Автомобільні дороги» 3,8 млн на користь 741 працівника, «РівнеАзот» 8,3 мільйона на користь 340 працівників, аеропорт «Рівне» 916 тисяч для 86 працівників, і ПАТ «Рівне ремонт» 276 тисяч на користь 10 працівників.

Чиновник додає, що Рівненщина – серед областей, де стягнули кошти з найбільшої кількості боржників.  Утім, ще 11,5 мільйонів гривень працедавці Рівненщини  досі не виплатили своїм працівникам. У таких випадках виконавча служба радить громадянам звертатися до суду. Це можна зробити вже у перший день затримки зарплати. Лише після рішення суду виконавці можуть примусово стягнути гроші з працедавця.

Вдалим досвідом повернення зароблених грошей до свого гаманця поділився працівник «Рівнеазоту» Олександр Кузьмарук.

З лютого по червень 17-го року на підприємстві не виплачували зарплату. У березні цьогоріч я звернувся до суду за видачею судового наказу. Потім звернувся до виконавчої служби. Виконавцям за двома позовами вдалося стягнути 120 тисяч гривень. Ще третій позов, який нині розглядають в суді.

Так зробив і слюсар-ремонтник Володимир Могильнецький:

Я звернувся до суду: спершу рішення суду, далі виконавча служба, і дякувати Богу – спрацювали.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного