На Рівненщині діють псевдоінспектори Держпраці

Кажуть, що приїхали зі столиці

У зв’язку з поширенням чуток стосовно роботи у Рівному київських інспекторів праці для начебто виконання плану із накладення штрафів, в Управлінні Держпраці Рівненщини інформують та застерігають підприємців:

На території Рівненської області інспекційні відвідування здійснюють інспектори праці обласного Управління Держпраці. Кожен із них має відповідне посвідчення, яке можна перевірити на сайті Держслужби України з питань праці.

Якщо до вас прийшли особи, які називають себе інспекторами праці з Києва, та інформують про план накладення штрафів, найімовірніше, вони - аферисти.

У подібних випадках потрібно негайно звертатися до правоохоронних органів.

Нагадаємо, напередодні власника рівненського call-центру оштрафували на понад 2 млн грн за неналежно оформлених працівників.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень