На Рівненщині діють псевдоінспектори Держпраці

Кажуть, що приїхали зі столиці

У зв’язку з поширенням чуток стосовно роботи у Рівному київських інспекторів праці для начебто виконання плану із накладення штрафів, в Управлінні Держпраці Рівненщини інформують та застерігають підприємців:

На території Рівненської області інспекційні відвідування здійснюють інспектори праці обласного Управління Держпраці. Кожен із них має відповідне посвідчення, яке можна перевірити на сайті Держслужби України з питань праці.

Якщо до вас прийшли особи, які називають себе інспекторами праці з Києва, та інформують про план накладення штрафів, найімовірніше, вони - аферисти.

У подібних випадках потрібно негайно звертатися до правоохоронних органів.

Нагадаємо, напередодні власника рівненського call-центру оштрафували на понад 2 млн грн за неналежно оформлених працівників.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень