У Рівненській області є три тисячі недобросовісних роботодавців

Вони недоплачують належну заробітню плату

Таким чином в області й досі 13 768 жителів, а це 7%, недотримують грошей.

Бо їм не платять навіть мінімальну зарплату.

Про це інформує прес-служба Рівненської ОДА з посиланням на матеріали засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із зарплати.

Найбільше недобросовісних роботодавців у Рівному, Рівненському, Дубенському, Здолбунівському, Сарненському та Березнівському районах.

Заступник очільника Рівненської ОДА Віталій Ундір сказав так:

Середня зарплата, яку сплачують вони працівникам, складає трохи більше 2,5 тисяч гривень. Так не має бути, тому прошу у районах активізувати роботу комісій на предмет дотримання законодавства у частині виплати мінімальної зарплати», – цитує прес-служба.

На переконання посадовця, необхідно ввести посади інспекторів праці у кожній ОТГ.

Така посада у штатному розписі виконавчого апарату ОТГ передбачена постановою Кабміну від 26 квітня 2017 року № 295. Фахівець має перевіряти систему оплати праці, додержання її мінімальних гарантій, належне оформлення трудових відносин тощо. 

Також члени комісії розглянули динаміку погашення заборгованості по зарплаті.

Так, з початку року підприємства Рівненщини повернули своїм працівникам майже 20 мільйонів гривень, втім ще 24 роботодавці продовжують боргувати людям гроші.

Наразі в області триває місячник, спрямований на детінізацію зайнятості та доходів населення. Динаміка позитивна, але частка виявлених нелегальних працівників ще залишається вагомою.

Тож комісія прийняла рішення про активізацію спільних дій в інформаційно-роз’яснювальній кампанії та заходів контролю у подоланні незадекларованої праці.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень