У Рівненській області є три тисячі недобросовісних роботодавців

Вони недоплачують належну заробітню плату

Таким чином в області й досі 13 768 жителів, а це 7%, недотримують грошей.

Бо їм не платять навіть мінімальну зарплату.

Про це інформує прес-служба Рівненської ОДА з посиланням на матеріали засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із зарплати.

Найбільше недобросовісних роботодавців у Рівному, Рівненському, Дубенському, Здолбунівському, Сарненському та Березнівському районах.

Заступник очільника Рівненської ОДА Віталій Ундір сказав так:

Середня зарплата, яку сплачують вони працівникам, складає трохи більше 2,5 тисяч гривень. Так не має бути, тому прошу у районах активізувати роботу комісій на предмет дотримання законодавства у частині виплати мінімальної зарплати», – цитує прес-служба.

На переконання посадовця, необхідно ввести посади інспекторів праці у кожній ОТГ.

Така посада у штатному розписі виконавчого апарату ОТГ передбачена постановою Кабміну від 26 квітня 2017 року № 295. Фахівець має перевіряти систему оплати праці, додержання її мінімальних гарантій, належне оформлення трудових відносин тощо. 

Також члени комісії розглянули динаміку погашення заборгованості по зарплаті.

Так, з початку року підприємства Рівненщини повернули своїм працівникам майже 20 мільйонів гривень, втім ще 24 роботодавці продовжують боргувати людям гроші.

Наразі в області триває місячник, спрямований на детінізацію зайнятості та доходів населення. Динаміка позитивна, але частка виявлених нелегальних працівників ще залишається вагомою.

Тож комісія прийняла рішення про активізацію спільних дій в інформаційно-роз’яснювальній кампанії та заходів контролю у подоланні незадекларованої праці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень