Роблять усе, що їм заманеться: 4 головних безсоромники за знаком Зодіаку

Ви точно це помічали

Є люди, які все – людям, а є ті, які все – собі. Вони з легкістю підуть по головах, знехтують почуттями інших, аби досягти своєї мети. Ба більше можуть зробити таке за, щоб інші вже згорали з сорому, а з них – як з гуся вода.

Вони не відчувають сорому за свої вчинки.

 

Овен

Овни мають такі риси: жорсткість, прямота та безпринципність. У побуті та з рідними ці знаки Зодіаку нестерпні. Образити, зрадити, підставити – все це властиво Овнам. Найчастіше вони не брешуть, але поводяться нахабно і агресивно в конфліктах, а прояв м'якості та тактовності для них нехарактерний.

Близнюки

Представники цього знаку Зодіаку привітні, цікаві, з ними весело проводити час. Проте, хоч би якими добродушними вони не здавалися, розраховувати на підтримку Близнюків не варто. Їм байдуже, що їхні вчинки аморальні, що вони переходять межі дозволеного – головне, щоб вони отримали вигоду.

Терези

Терези часто перетворюються на черствих особистостей, які не здатні до співчуття. Однак, якщо комусь із близьких буде потрібна допомога, вони підуть на все, щоб її надати.

Риби

Представники цього знаку Зодіаку схильні все перебільшувати — часом вони самі не усвідомлюють того, що говорять речі, які не мають нічого спільного з реальністю. Таким чином, Риби намагаються привернути до себе увагу і здаватися краще, ніж є насправді. Тобто, вони часто відкрито брешуть, не соромлячись цього.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень