Переведуть продукти та спалять плиту: Знаки Зодіаку, які зовсім не вміють готувати

Не пускайте їх на кухню під жодним приводом

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У той час, коли деякі люди годинами можуть пропадати на кухні, готуючи вишукані страви, представників цих трьох знаків Зодіаку у жодному разі не можна пускати на кухню, а тим більше давати в руки продукти, адже вони не вміють готувати.

Леви

Ці люди досить зарозумілі й не хочуть витрачати свій час на домашні справи, а особливо на приготування їжі. Та коли вони все ж беруться до такої роботи, то страви виходять несмачними.

Діви

Представники цього знака Зодіаку люблять все розкладати по поличках. Втім, приготування їжі – робота не для них. Коли їм конче потрібно справити враження кулінарними здібностями, то Діви шукають усі можливі шляхи, щоб уникнути цієї історії.

Скорпіони

Представники цього знаку Зодіаку можуть робити все, але не готувати. Вони годинами будуть прибирати, прати, прасувати, аби їм тільки не доручили куховарити.  Буває й таке, що Скорпіонам не вдається приготувати навіть яєшню.

Джерело: УНІАН 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень