Три знаки Зодіаку у липні мусять прийняти доленосні рішення

Без цього світле майбутнє настане не так швидко...

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, яким доля підготувала зміни. Проте якими вони будуть – позитивними чи негативними, залежить лише від них самих. Прийняти рішення вони мають до кінця липня.

ЛЕВ

На Левів наприкінці липня чекає переїзд. Скоріше всього, він буде вимушеним. Однак, якщо вони наважаться на цей крок, нові можливості приємно вразять. Тоді перед Левами відкриються нові двері для досягнення найважливіших цілей. Тільки після прийняття цього доленосного рішення Леви зможуть по-справжньому насолодитися всіма можливостями, які їм і без того повною мірою дарує доля.

КОЗОРІГ

Загалом Козорогам складно наважитися на зміни, але Всесвіт цього разу буде з ними дуже категоричним. Представникам цього знака доведеться або зробити крок вперед, щоби перейти на наступний рівень, або й далі лишатися в уявній зоні комфорту, проживаючи наче чуже життя… Зорі попереджають, що шкодувати про неправильне рішення доведеться дуже довго.

ДІВА

Діви ніяк не можуть розпрощатися з минулими і завершити стосунки, які ні до чого не ведуть. Світле майбутнє настане, щойно ви розпрощаєтесь з усім, що вас стримує. Дівам рекомендують обірвати старі зв’язки й відкрити своє серце для чогось нового – чи то в роботі, чи в особистих стосунках.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень