Ризик нервового зриву – Левам, переосмислення помилок – Близнятам: гороскоп на 19 квітня

А Риби хвилюватимуться через майбутні зміни

ОВНИ

Ваш творчий потенціал помітно зросте і ви будете продукувати практично геніальні ідеї. Ви зможете по-новому поглянути на світ.

ТЕЛЬЦІ

Цього дня може виникнути проблема взаємин з оточуючими. Можливі розчарування через завищені очікування.

БЛИЗНЯТА

День сприятливим для реалізації бажань. Вірогідні відчуття повноти життя та неймовірна ділова активність. Ви зможете переосмислити минулі події та зробити правильні висновки.

РАКИ

Навіть попри активність, помітних результатів чекати цього дня не варто. Цілком ймовірно, що людина, від якої ви залежите, буде незадоволена вами і негативно вплине на ваше становище.

ЛЕВИ

Ви будете невдоволені собою та іншими. Щоб не зануритися у песимізм, вам необхідно налаштуватися на філософське розуміння подій і явищ. Уникайте конфліктних ситуацій, стримуйте свої емоції, щоб не допустити нервового зриву.

ДІВИ

Вам потрібно розібратися у своїх почуттях. Також зараз ви зможете відновити відносини з людьми з близького оточення, з якими були у сварці. Постарайтеся проявити мудрість і такт, щоб конфлікт не повторився.

ТЕРЕЗИ

Негативні події на роботі позначаться й на особистому житті. Вірогідні розриви або трансформація стосунків.

СКОРПІОНИ

Цього дня ви зможете позбутися безпричинної тривоги і дратівливості. Нарешті ви відчуєте спокій і смак життя.

СТРІЛЬЦІ

Зараз можливі фінансові розбіжності з партнерами. Не дозволяйте обманювати себе, але й не перестарайтеся, відстоюючи свої інтереси.

КОЗОРОГИ

Професійні проблеми змусять вас зануритися у роботу. З вашої вини може виникнути непорозуміння з колегами і керівництвом. Зорі радять упокорити свою гординю і піти на поступки.

ВОДОЛІЇ

День сприятливий для ділових контактів, укладання угод і прийняття важливих рішень. Ваша привабливість допоможе вирішити деякі проблеми.

РИБИ

Ви можете відчути втому і легке нездужання. Передчуття змін змусить вас хвилюватися, тому рекомендується підготувати себе психологічно до всіляких несподіванок.

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

 

Теги: гороскоп
Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень