Сімейні проблеми – Стрільцям, професійний прорив – Ракам: гороскоп на 13 квітня

А Близнятам від самого ранку зіпсують настрій


ОВНИ

Вас чекає складний день. Не виключені великі фінансові втрати, крадіжки. Зараз в жодному разі не пускайтеся у нові ризиковані заходи - вони виявляться збитковими.

ТЕЛЬЦІ

День сприяє матеріалізації того позитивного, що відбувалося у попередні дні тижні.

 

Ваша завбачливість, а також сміливість рішень збільшать шанси на успіх.

 

Життєвий потенціал поступово почне зростати, а це позначиться на посиленні сексуальної енергії та особистої чарівності.

БЛИЗНЯТА

Будьте готові до того, що хтось зіпсує вам настрій на весь день. Постарайтеся не призначати важливих зустрічей –

через надмірну емоційність вам буде вкрай важко знайти спільну мову з людьми.

РАКИ

Триває сприятливий період для торговельних угод і ризикованих справ. У професійній діяльності можливий несподіваний прорив.

ЛЕВИ

Цього дня добре звертатися до керівництва або в урядові організації. Намагайтеся тримати свої плани при собі, навіть якщо дуже хочеться з кимось поділитися.

ДІВИ

Події першої половини дня можуть вас засмутити або й розчарувати. Причиною будуть конфлікти з родичами через їхні поради та зауваження.

ТЕРЕЗИ

Ви відчуєте себе більш щасливими, якщо вийдете за звичайні рамки. Зорі радять спокійно отримувати задоволення від компліментів і не сумніватися в їх щирості. Також можливі цікаві знайомства.

СКОРПІОНИ

Черговий цикл вашої життєвої активності ознаменується посиленням інтуїції та чарівності. Скорпіони творчих професій зможуть проявити свої таланти та здійснити максимум з задуманого.

СТРІЛЬЦІ

Цього дня сімейні проблеми вийдуть на перший план, заберуть багато сил і грошей. Ви відчуватимете гостру потребу у позитивних емоціях, тому тримайтеся ближче до приємних і веселих людей.

КОЗОРОГИ

Вам підуть на користь відвідування храму та прояв милосердя. Важливу роль зараз зіграє ваша інтуїція, тому частіше до неї прислухайтеся.

ВОДОЛІЇ

Будьте максимально обережними у вчинках і словах. Не варто бути дуже самовпевненими, бо це може призвести до сумних наслідків.

РИБИ

День сприятливий для великих покупок, придбання нерухомості та укладання шлюбів. Можливо, розгубленість і невпевненість у собі можуть стати причиною дрібних непорозумінь, однак ви зумієте зібратися і зробити заплановане.

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень