Які знаки Зодіаку чекає фінансовий успіх у квітні

Шанс підвищити доходи отримають небагато людей

У квітні шанс поліпшити своє фінансове становище отримають три знаки Зодіаку. Про це повідомляє Радіо Трек із посиланням на slovofraza.

Рак

Представники цього знаку зможуть розв'язати проблеми з фінансами і навіть надавати допомогу колегам або партнерам по бізнесу. Важливо бути чуйним, взаємовиручка в ці дні є основою успіху. У цей час добре пройде адаптація до нових умов, тому можна сміливо поміняти роботу або почати виробляти нові корисні звички.

Козоріг

На представників цього знаку, які зайняті у сфері торгівлі чи продажів, очікує фінансовий успіх. Головне - не сумніватися у своїх силах і чітко поставити перед собою мету. Це час для рішучих дій. Непотрібні побоювання або лінь можуть стати перешкодою до досягнення добробуту. На вихідних можна витратити отриманий прибуток на розваги і подорожі.

Риби

Представники цього знаку будуть одними з найщасливіших у фінансовому плані. Головне – займатися роботою, яка приносить задоволення. У цей період буде вдалим пошук нової роботи, Важливо також запастися терпінням і не забувати, що лінь може перешкодити досягненню успіху.

Радіо ТРЕК у Telegram і Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень