Дар передбачення – Стрільцям, здійснення мрії – Тельцям: гороскоп на 1 квітня

А Козорогам дошкулятимуть заздрісники

ОВНИ

Цього дня зростуть ваші працездатність, комунікабельність та швидкість реакції. Тому матимете можливість досягнути прекрасних результатів у роботі.

ТЕЛЬЦІ

Зорі обіцяють везіння в любовних справах, тільки не намагайтеся здаватися холодними та незацікавленими.

 

У всіх починаннях краще дотримуватися золотої середини.

 

Ймовірно, саме зараз вам вдасться здійснити те, про що ви постійно думали протягом тривалого часу.

БЛИЗНЯТА

Якщо вам вдасться вистояти і уникнути скандалу, то день вдасться на всі 100%. Також не виключено, що ви зможете реалізувати один із ваших потаємних задумів.

РАКИ

Цього дня можуть виникнути проблеми, які потребуватимуть компромісного рішення. Скоротіть контакти до мінімуму та уникайте випадкових знайомств.

ЛЕВИ

Події цього дня допоможуть вам досягти згоди з партнером та відновити гармонію.

ДІВИ

День сприятливий для планування нової діяльності та відпочинку. Покладіться на допомогу друзів, прислухайтеся до їхньої думки.

ТЕРЕЗИ

Угоди, укладені зараз, принесуть вам хороший прибуток. Особисте життя відійде на другий план, що може спровокувати невдоволення в сім'ї.

СКОРПІОНИ

Зорі рекомендують правильно розпланувати свій час, оскільки вас постійно хтось відволікатиме. Якщо не втратите рішучості і покажете ділову хватку, то досягнете цього дня відмінних результатів.

СТРІЛЬЦІ

Ви відкриєте у собі унікальну здатність вловлювати все, що відбувається та передбачати майбутнє.

КОЗОРОГИ

Цього дня може виникнути ряд проблем, спровокованих діяльністю заздрісників. Їм вдасться дізнатися те, що ви хотіли приховати від сторонніх, а це може негативно вплинути на ваше життя.

ВОДОЛІЇ

Вас очікує напружений день, який пройде під знаком перевірки життєвих принципів. Не виключено, що на вас ляже тягар нових турбот або обов'язків.

РИБИ

Будьте обережні, бо може виникнути незручна ситуація. Можливо, вам доведеться відстоювати свої погляди та захищати власні інтереси. Не дозволяйте нікому тиснути на вас.

 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Теги: гороскоп
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень