Названо найгеніальніші знаки Зодіаку, які знають все

З ними ніколи не нудно

Астрологи розповіли, які три знаки Зодіаку найгеніальніші - вони знають все. З цими людьми можна поговорити на будь-яку тему.

Стрілець 

Розум Стрільців нестандартний та виділяється з сірої маси стереотипного мислення. Вони можуть довго філософствувати й говорити про речі значно глибше, ніж інші. Вони завжди знають, що відповісти на будь-яке ваше питання.

Водолій

Водолії бачать світ по-іншому. Вони можуть бути неймовірно розумними, але їхній головний талант - це творчість і унікальність. Їхнє мислення нестандартне, а їх ідеї зазвичай геніальні. 

Діва

Діви здатні помічати важливі деталі в загальній картині. Зазвичай, вони ретельно вивчають ситуацію й лише після цього озвучують свої думки. В обговорені теми вони завжди звернуть вашу увагу до тих деталей, які ви упустили. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень