ТОП найдобріших і найбільш чуттєвих знаків зодіаку. Знайди себе!

Ті, хто ніколи не залишиться осторонь чужих бід

Риби

Це доволі щирий й не здатний до проявів зла знак Зодіаку. Вони навіть здатні прощати ворогів! Риби не здатні робити зло навмисне й дуже уважні до почуттів інших людей.

Риби дуже люблять друзів, й тому часто їх вважають дую компанії.

Телець

Тельців вважають відкритим й світлим знаком, їх важко запідозрити у корисливості, відсутності доброти й душевності. Проблема Тельців у тому, що вони часом аж надто відкриті, що може призвести до не надто приємних наслідків для них.

Виходить, що близьким Тельця треба слідкувати за його вчинками, адже нерідко вони ладні на будь-які жертви заради кохання.

Водолій

Представники цього знаку не здатні на погані вчинки, вони добрі до всіх і кожного, навіть до тих, хто і їм робив боляче. Спочатку це викликає подив, недовіру, насмішки й тільки потім глибоку повагу до цих людей. Той факт що Водолій не хоче витрачати себе на злість, викликає захоплення.

При цьому Водолій - це не наївний й безвідповідальний дурник: його не можливо надурити й легко отримати відсіч.

Але нагадаймо, навмисно роботи зле іншим вони не стануть.

Терези

Терези один з найдобріших знаків зодіаку. Вони обожнюють робити добро й отримувати його у відповідь. Слід віддати належне Терезам – це справжні борці за справедливість! Вони вміють виказувати співчуття, підтримувати інших та давати цінні поради. За такі якості їх дуже поважають.

Серед них немає зрадників, вони чітко розділяють оточення на «своїх» і  «не своїх».

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень