Аж жаба душить: чотири найбільш жадібних знаки Зодіаку

Себе вони вважають ощадливими, а от іншим видаються скнарами

ТЕЛЕЦЬ 

Направду вони люблять проявляти щедрість й доволі гостинні люди. Але при нагоді готові жити й чужим коштом. Про таких часто кажуть – «от вміє в житті влаштуватися!». Тельці пам’ятають про скрутні часи, тож у разі необхідності готові стримати свої апетити й жити навіть на дуже маленький, але ВАЖЛИВО стабільний дохід.

Вони радо простягнуть руку допомоги другу, навіть останню копійку ладні віддати. 

КОЗОРІГ

Ці люди цінують гроші понад усе, тож неохоче витрачають їх навіть на себе. Діти - то єдині люди яким, Козоріг не відмовить у грошах. А загалом фінансова стабільність додає їм упевненості. Заплатити за речі чи послуги вони завжди хочуть якнайменше, інколи навіть нехтуючи якістю.

Ще одна слабкість Козорога – соціальна драбина, от заради просування такими сходами їм грошей не шкода. 

РАК

Доволі егоїстичні Раки люблять завжди мати трохи грошей виключно на себе й свої бажання. Тож вони схильні приховувати частину своїх статків від близьких, аби побалувати себе. До речі, це інколи дуже шкодить сім’ям.

Але разом з тим вони ніколи не шкодують грошей на облаштування побуту і перетворення домівки на райську місцину. Адже для них важливо, щоб не гірше, ніж в інших. 

ДІВА

Діва погано відрізняє ощадливість від реальної скупості. Навіть маючи достатньо грошей, вони на всьому намагаються заощаджувати. Того ж Діва вимагає й від свого оточення.

Вони неохоче дають гроші в борг, але якщо таке вже сталося, будуть нагадувати про нього, поки не отримають своє назад. 

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень