Рівняни знову скаржаться на роботу комунальників

Сьогодні до редакції Радіо Трек звернувся стурбований мешканець будинку 11а на вулиці Волинської Дивізії, що у Рівному. Чоловік запевняє, що працівники житлово-комунального підприємства «Перспективне» неякісно виконали каналізаційні ремонтні роботи, а от з наслідками розбиратися не хочуть:

- Десь місяці три тому вони робили там ремонт. І де каналізація, вони викопали яму. Навіть біля мого балкону яка досі не закопана. А люди ввечері можуть пройтися і впасти, бо дуже темно. Вони щось зробили – було все нормально. Але потім знову пішла протічка в підвал і запах дуже неприємний. Я вже звертався в ЖЕК, казали що зроблять. Пройшло дві неділі. Ніякого результату. А кричати до них – це тільки собі головна біль. - скаржиться мешканець будинку.

Натомість працівники ЖЕКу перекидають відповідальність за сморід на мешканців будинку. Говорить головний інженер житлово-комунального підприємства «Перспективне», Сергій Ніколайчук:

- Люди зливають повністю що тільки можна в ту каналізацію і вона не справлається, забивається. І наші працівники йдуть та прочищають. Це не буває щодня чи щотижня – це може бути раз в два тижні. Але це все залежить від відношення людей до цього. От зробили з каналізації контейнер. Що хоч дістаємо: і сливки, і капусту. Чого тільки не буває. Щойно каналізація забивається – ми прочищаємо, а потім хлорним вапном посипаємо. - пояснює комунальник.

Відтак, пан Ніколайчук пообіцяв каналізацію на Волинської Дивізії 11а прочистити.. Так чи інакше, подібні проблеми найближчим часом рівнянам вирішувати самим або через управлінські компанії через вступ в дію закону про скасування ЖКП.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень