![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
У недержавних вишах суттєвий недобір
Цього тижня на Рівненщині завершився прийом документів на вступ до вищих навчальних закладів. В останніх, зареєстрували трохи менше 36,5 тисяч заяв від абітурієнтів, і констатували що в цілому це майже на 9% менше аніж минуло річ. Традиційно, найбільше заяв зареєстровано до ВУЗів державної форми власності. При цьому ліцензований обсяг становить близько 14600 місць для денної та понад 5200 для заочної форми навчання. Нагадаємо, що обсяг місць державного замовлення цього року скоротився на 7% і становить 4300 місць для денної форми та 500 місць для заочної форми навчання. Цікаво що до державних вишів на навчання за контрактом на сьогодні понад усього 35 заяв. Діти військовослужбовців та учасників АТО подали на навчання 29 заяв. Традиційно лідерами вступної кампанії на Рівненщині є РДГУ, НУВГП та Острозька академія.
У вишах недержавної форми власності краю на сьогодні спостерігається суттєвий недобір. На ліцензований обсяг у понад 8800 місць, на сьогодні подано усього 4800 заяв. Втім, у порівнянні до минулого року, до таких вишів спостерігається збільшення кількості заяв від абітурієнтів із сільської місцевості а також на заочну форму навчання. На сьогодні найбільше заяв отримали у МЕГУ Дем’янчука. А от колись популярний інститут Слов’янознавста отримав тільки 62 заяви. Втім, ситуація щодо кількості абітурієнтів іще до вересня може змінити, коли остаточні списки усіх вступників матимуть державні виші.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК