Рівняни скаржаться на холодні батареї

До редакції Радіо Трек надійшли звернення від мешканців міста, які кажуть, батареї ледь теплі, а температура в квартирі не комфортна

Із зниженням температури повітря на вулиці все більше рівнян скаржаться на холод і в своїх оселях. Як повідомили наші слухачі, у різних районах нашого міста, зокрема, на вулицях Гагаріна, Степана Бандери, Проспекті Миру та Кавказькій батереї ледве теплі:

 

У Рівнетеплоенерго кажуть, що підприємство не економить. Така ситуація допустима у будинках, де встановлені теплові лічильники і температура регулюється вручну.

А от про проблеми в будинках, де теплові лічильники не встановлені, в Рівнетеплоенерго не чули, кажуть подібних звернень до підприємства від мешканців не було, говорить директор підприємства Степан Коропецький:

 

 

- Ні, економії в нас ніякої немає. Заявок в мене на аварійці незакритих на даний час немає. Мені треба конкретно заявки, я зможу їх опрацювати і сказати, з чим це зв’язано. Можливо, це зв’язано зі встановленням теплових лічильників. Дуже багато є випадків, де встановлені лічильники відповідальна особа економить розхід тепла по лічильнику.

 

В свою чергу міський голова Володимир Хомко теж пообіцяв взяти це питання на особистий контроль. Каже, про економію не може бути й мови:

 

 

- Дайте мені адреси, я буду працювати особисто. Я одразу посилаю бригаду в будинок – будемо розбиратися. Якщо він (Степан Коропецький, директор «Рівнетеплоенерго»,-ред.) десь буде економити, ми будемо давати їм «по перше число».

Разом з тим, Степан Коропецький пообіцяв розповісти про результати перевірки скарг у понеділок.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень