![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
До редакції Радіо Трек надійшли звернення від мешканців міста, які кажуть, батареї ледь теплі, а температура в квартирі не комфортна
Із зниженням температури повітря на вулиці все більше рівнян скаржаться на холод і в своїх оселях. Як повідомили наші слухачі, у різних районах нашого міста, зокрема, на вулицях Гагаріна, Степана Бандери, Проспекті Миру та Кавказькій батереї ледве теплі:
У Рівнетеплоенерго кажуть, що підприємство не економить. Така ситуація допустима у будинках, де встановлені теплові лічильники і температура регулюється вручну.
А от про проблеми в будинках, де теплові лічильники не встановлені, в Рівнетеплоенерго не чули, кажуть подібних звернень до підприємства від мешканців не було, говорить директор підприємства Степан Коропецький:
- Ні, економії в нас ніякої немає. Заявок в мене на аварійці незакритих на даний час немає. Мені треба конкретно заявки, я зможу їх опрацювати і сказати, з чим це зв’язано. Можливо, це зв’язано зі встановленням теплових лічильників. Дуже багато є випадків, де встановлені лічильники відповідальна особа економить розхід тепла по лічильнику.
В свою чергу міський голова Володимир Хомко теж пообіцяв взяти це питання на особистий контроль. Каже, про економію не може бути й мови:
- Дайте мені адреси, я буду працювати особисто. Я одразу посилаю бригаду в будинок – будемо розбиратися. Якщо він (Степан Коропецький, директор «Рівнетеплоенерго»,-ред.) десь буде економити, ми будемо давати їм «по перше число».
Разом з тим, Степан Коропецький пообіцяв розповісти про результати перевірки скарг у понеділок.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК