Рівненська область готова до опалювального сезону

Про це розповіли керівники на колегії в ОДА

Всі заплановані заходи стосовно підготовки до опалювального сезону виконані в повному обсязі. Про це на колегії ОДА розповів директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Володмир Пшеюк. Він також додав, що в області здійснюються заходи щодо переходу котелень на альтернативне паливо:

В області реалізується програма по заміщенню природного газу на підприємствах комунальної теплоенергетики. Газове паливо замінено на альтернативне в Рокитному. Сарнах, Дубному та Костополі. У Рівному на альтернативне паливо перейшла одна котельня.

Натомість, заступник голови рівненської ОДА Юрій Приварський додав, що Рівненщина - одна з кращих в Україні за темпами зростання промисловості:

Обсяги виробництва у області піднялися на 5,1%. Наразі ми займаємо третє місце серед регіонів України.

До слова, спад виробництва промислової продукції становить 18%. Однак, через запуск «Рівнеазоту» пан Приварський сподівається, що показники будуть динамічні і позитивні.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень