Обласна адміністрація зацікавилася торгівлею людьми

А саме - наданням правової та реабілітаційної допомогою постраждалим

Рівненські чиновники спільно із ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» підписалм Меморандум про партнерство і співробітництво у сфері протидії торгівлі людьми.

Документ передбачає спільні зусилля двох сторін у виявленні та наданні допомоги особам, які постраждали через подібні дії. Між тим, як повідомили нам в обласній міліції, цього року вже були випадки, коли правоохоронці порушували кримінальні провадження за подібними фактами, розповідає інспектор сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції Любов Гуда:

 

 

Між тим, за сутенерство або втягнення особи у зайняття проституцією до суду скеровано 12 кримінальних проваджень. Особам оголошено про підозру. Їхню долю тепер вирішуватиме суд

 

 

 

 

 

 

 

Така співпраця передбачає об’єднання зусиль влади та громадськості із виявлення осіб, що постраждали від торгівлі людьми, та надання їм якісної правової й реабілітаційної допомоги.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень