Рівнянам відновлять гаряче водопостачання

В планах Рівнетеплоенерго зробити це вже з 1 жовтня

Про це повідомляє "Рівнетеплоенерго". Нагадаємо, за новими тарифами вартість гарячого водопостачання за нормою на одну особу коливатиметься від 139 до 150 гривень. В залежності від наявності рушникосушильника. За умови наявності лічильника ціна становить від 45 до 49 гривень за метр кубічний.

Між тим, тепловики просять споживачів перевірити крани гарячої води та закрити їх, щоб під час відновлення подачі не допустити нераціонального водоспоживання та можливого підтоплення себе та своїх сусідів.

Також колектив ТОВ «Рівнетеплоенерго» звертається до споживачів, які мають борги, терміново сплатити  їх, щоб товариство мало можливість своєчасно та в повному обсязі розрахуватися з НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень