Сьогодні у Рівному знову говоритимуть про субсидії

А також про готовність районів до зими

Тему вкотре озвучать на засіданні колегії Рівненської облдержадміністрації. Зокрема, проаналізують діяльність районів за січень-серпень 2015 року. Нагадаємо, минулого тижня перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський зауважив, що кількість отримувачів субсидій в області зросла у 8 разів і на сьогодні майже досягла 80 тисяч домогосподарств. До 30 жовтня субсидії отримуватимуть мінімум 119 тисяч сімей області.

Юрій Приварський

Загальний відсоток призначення субсидій становить майже 94%. 100% звернень опрацьовано у місті Кузнецовську, Зарічненському та Гощанському районах. До районів доведена мінімальна кількість домогосподарств, яким до 30 жовтня 2015 року мають бути призначені субсидії. Для Рівненської області ця цифра становить 119 тисяч сімей.

 

Додамо, що на сьогодні середній розмір субсидій становить 200 гривень на родину. Між тим, у ОДА сьогодні говоритимуть не лише на цю тему. Голови райдержадміністрації також звітуватимуть про готовність до зими.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень