Рівнян закликають дарувати книги для мешканців Сходу

Проводять акцію "Подаруй книгу ровеснику зі Сходу"

До Дня української писемності та мови проводить акцію "Подаруй книгу ровеснику зі Сходу".

Вона розпочинається 9 листопада 2015 року та триватиме до 13 листопада 2015 року у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

13 листопада 2015 року о 12-й годині у музеї-бібліотеці "Просвіта Рівненщини", що знаходиться в приміщенні школи № 15 (вул. Пушкіна, 17) відбудеться прийом зібраних книг та безкоштовна відправка їх до м. Лисичанська Луганської області.

"Долучись до акції. Подаруй книгу ровеснику зі Сходу!", - закликають організатори у своєму повідомленні.

Додамо, що у Рівному оголошено конкурс серед школярів на краще оповідання про героїчні вчинки учасників АТО "Героям слава". Конкурс триватиме до 16 листопада 2015 року. Відібрані оповідання стануть основою для випуску нових книг про героїчні вчинки наших сучасників.

Нагадаємо, у понеділок, 9 листопада, відбудеться XV Радіодиктант національної єдності. Він звучатиме в ефірі Українського радіо о 10:10.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень