У Великій Британії покажуть фільм рівнянки

Фільм "Давай не сьогодні" представлять на фестивалі короткого кіно

Стрічка рівнянки Христини Сиволап "Давай не сьогодні" буде представлена у конкурсній програмі Aesthetica Short Film Festival, що проходить в місті Йорк, Велика Британія.

Про це пише РУМ.

Роботу талановитої режисерки включили до комедійної програми фестивалю. Це єдина робота від України, представлена на фестивалі ASFF.

Aesthetica Short Film Festival (ASFF) - фестиваль незалежного короткометражного кіно, заснований у 2011 році, його вважають одним із найкращих у Великій Британії. Фестиваль приймає до розгляду роботи різних жанрів: ігрове кіно, документальне, музичне відео, комедії, трилери, експериментальні та авторські проекти. Цього року фестиваль проходить з 5 до 8 листопада.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень