У Великій Британії покажуть фільм рівнянки

Фільм "Давай не сьогодні" представлять на фестивалі короткого кіно

Стрічка рівнянки Христини Сиволап "Давай не сьогодні" буде представлена у конкурсній програмі Aesthetica Short Film Festival, що проходить в місті Йорк, Велика Британія.

Про це пише РУМ.

Роботу талановитої режисерки включили до комедійної програми фестивалю. Це єдина робота від України, представлена на фестивалі ASFF.

Aesthetica Short Film Festival (ASFF) - фестиваль незалежного короткометражного кіно, заснований у 2011 році, його вважають одним із найкращих у Великій Британії. Фестиваль приймає до розгляду роботи різних жанрів: ігрове кіно, документальне, музичне відео, комедії, трилери, експериментальні та авторські проекти. Цього року фестиваль проходить з 5 до 8 листопада.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень