У Рівному відкриють краєзнавчу експозицію "Рівненщина літературна"

Вона відтворює розвиток літературного процесу до кінця 18 століття

У понеділок, 9 листопада, о 14 годині у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (4-й поверх, хол) відбудеться відкриття краєзнавчої експозиції "Рівненщина літературна".

Виставка відтворює розвиток літературного процесу краю від найдавніших часів до кінця 18 століття. Згодом її доповнять інші розділи, які проілюструють культурне та літературне життя Рівненщини від другої половини 19 століття і до сьогодення.

Краєзнавчу експозицію створено в рамках проекту «Живе краєзнавство», який має на меті зробити бібліотеку туристичним об’єктом.

Робота над експозицією тривала шість місяців. У фондах бібліотеки віднайдено відомості про понад 500 імен та унікальні факти з літературного, мистецького, духовного, культурного, суспільного життя на території Рівненщини, її уродженців та людей, чиє життя у різні періоди було тісно пов’язаним з краєм.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень