Рівненський суд відібрав землю на 3 млн гривень

За позовом прокуратури зобов’язано недобросовісного орендаря повернути державі земельну ділянку вартістю 3 млн грн

Господарський суд Рівненської області визнав обґрунтованими доводи органів прокуратури Рівненської області та прийняв рішення про розірвання договору оренди землі загальною площею майже 240 га і повернення її державі. Йдеться про земельну ділянку, що розташована за межами населеного пункту на території Грушівської сільської ради Березнівського району, нормативна грошова оцінка якої складає понад 3 млн грн.

Встановлено, що усупереч укладеного в 2014 році договору між Березнівською районною державною адміністрацією та приватним товариством останнє понад півроку не сплачувало орендну плату за користування невитребуваними земельними частками (паями), що призвело до ненадходження до бюджету коштів. Крім того, з моменту укладення договору жодних робіт на земельній ділянці, яка надавалась товариству для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, не здійснювалося.

У зв’язку з цим органи прокуратури Рівненської області звернулися з позовом до суду з вимогою зобов’язати орендаря повернути державі в особі Березнівської районної державної адміністрації земельну ділянку у стані, не гіршому порівняно з тим, у якому її було одержано в оренду.

Позовні вимоги прокуратури судом задоволено у повному обсязі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень