До Рівного приїхав батько 32 дітей

В рамках навколосвітнього велопробігу

Сьогодні через Рівненщину проїхали учасники навколосвітнього велопробігу «Україна без сиріт». Марафон покликаний стимулювати небайдужих до всиновлення сиріт. Ініціатор проекту, Геннадій Мохненко, священик, директор одного з найбільших притулків «Республіка Пілігрим», сам усиновив 32 безпритульних дітей. Каже, що діти, які раніше жили у теплотрасах, каналізаціях та підвалах, разом з ним проїдуть через всю земну кулю:

Стартували учасники велотуру ще у 2012 році з російського міста Владивосток, об`їхали всю центральну Росію і повернулися до рідного Маріуполя. Однак через початок війни марафон відклали на 2 роки. А вже 5 липня цього року відновили свій велопробіг. Виїхали вони з Європейської площі з Києва 3 дні тому і проїдуть через п’ять областей України. 

До початку вересня марафонці планують відвідати Західну Україну, Польщу, Литву, Латвію, Естонію, Фінляндію, Швецію, Норвегію, Данію. Фінішуватимуть велосипедисти у місті Бохум, що у Німеччині, 9 вересня.

Щодо наступних планів, то у 2018 році команда має намір проїхати по Східному узбережжю США, а в 2019 хочуть замкнути коло, об`їхавши всю земну кулю, перетнувши кордони Мексики, Канади та Аляски. Загальна протяжність маршруту складатиме 35 000 км.
Окрім цього, з нагоди перебування команди у нашому місті сьогодні відбудеться концерт на Майдані Незалежності. Там виступатимуть учасники акції, ініціатор велотуру Геннадій Мохненко, гурт «Travelling the world» та інші. Початок заходу о 20:00.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень