ON-LINE

До Рівного приїхав батько 32 дітей

п'ятниця, 08 липня 2016
1/26
В рамках навколосвітнього велопробігу

Сьогодні через Рівненщину проїхали учасники навколосвітнього велопробігу «Україна без сиріт». Марафон покликаний стимулювати небайдужих до всиновлення сиріт. Ініціатор проекту, Геннадій Мохненко, священик, директор одного з найбільших притулків «Республіка Пілігрим», сам усиновив 32 безпритульних дітей. Каже, що діти, які раніше жили у теплотрасах, каналізаціях та підвалах, разом з ним проїдуть через всю земну кулю:

Стартували учасники велотуру ще у 2012 році з російського міста Владивосток, об`їхали всю центральну Росію і повернулися до рідного Маріуполя. Однак через початок війни марафон відклали на 2 роки. А вже 5 липня цього року відновили свій велопробіг. Виїхали вони з Європейської площі з Києва 3 дні тому і проїдуть через п’ять областей України. 

До початку вересня марафонці планують відвідати Західну Україну, Польщу, Литву, Латвію, Естонію, Фінляндію, Швецію, Норвегію, Данію. Фінішуватимуть велосипедисти у місті Бохум, що у Німеччині, 9 вересня.

Щодо наступних планів, то у 2018 році команда має намір проїхати по Східному узбережжю США, а в 2019 хочуть замкнути коло, об`їхавши всю земну кулю, перетнувши кордони Мексики, Канади та Аляски. Загальна протяжність маршруту складатиме 35 000 км.
Окрім цього, з нагоди перебування команди у нашому місті сьогодні відбудеться концерт на Майдані Незалежності. Там виступатимуть учасники акції, ініціатор велотуру Геннадій Мохненко, гурт «Travelling the world» та інші. Початок заходу о 20:00.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного