Завтра у Рівному можна почути одразу 30 флейт

Цими вихідними у нашому місті побуває Валентин Іонов - музикант та марафонець. Розповідаючи про себе, Валентин зазначив:

За 10 діб я подолав 820 км. Це мій особистий рекорд, який я установив у 2012 році у Нью-Йорку під час 10-добового забігу. Починаючи з 1993 року, я пробіг більше 20-ти марафонів (найкращий час становить 3 години 26 хвилин). Щороку беру участь у змаганнях з 12-годинної спортивної ходьби (найкращий результат — 89 км), а також у добових та дводобових забігах у Вінниці, які відбуваються у рамках Чемпіонату України.

 Я є одним із організаторів двох щорічних Чемпіонатів України: з добового забігу у Києві та дводобового — у Вінниці. Також допомагаю своїм друзям організовувати спортивні змагання у різних містах України. Я займаюся цією діяльністю безкоштовно. Мені приємно, що особистим прикладом я можу зробити певний внесок в оздоровлення нашої країни.

Окрім того, Валентин Іонов виконує на різноманітних флейтах (більше 30-ти видів) заспокійливу музику, виступаючи з концертами у різних містах України на запрошення шанувальників такої музики. Переважно це камерні концерти для невеликої аудиторії. 

Тож у Рівному Валентин Іонов дасть одразу два концерти - в суботу і в неділю. Концерти відбудуться у актовій залі гуртожитку на Набережній,28. Вхід вільний. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень