Через козаків Рівненський суд присудив банку штраф

Його розмір разом із судовими витратами – 90 тисяч гривень

Розповідає подробиці патентний повірений України Юрій Трачук:

Суть позову в тому, що  ПриватБанк розмістив у себе на сторінці privat24.ua рекламний ролик, який був фрагментом, дещо переробленим з аудіовізуального твору мультиплікаційного фільму «Як козаки…», зокрема, серія «Як козаки у  футбол грали». У суд зверталися правонаступник студії «Київнаукфільм», на якій, власне, було створено мультик. Зараз виключна ліцензія на користування перебуває у державного підприємства «Укранімафільм»

За словами Юрія Трачука, Рівненський господарський суд визнав Приватбанк порушником прав інтелектуальної власності і присудив виплатити держпідприємству понад 90 тисяч гривень. Поки що цю суму банк не виплатив. Юрій Трачук прогнозує, що банк оскаржуватиме це рішення суду. 

До речі, розгляд справи відбувався у Рівненському суді, бо саме на території Рівненщини було зафіксовано порушення прав інтелектуальної власності. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень