ON-LINE

Рівненські пластуни зустрілися з Президентом у столиці (ФОТО)

середа, 17 жовтня 2018
Троє з них склали пластову присягу

Сотня пластунів - представників Пластової оселі «Волошки», що діє у Рівненському районі, побували у Бучі Київської області. Саме там Президент України Петро Порошенко відкрив Національний Пластовий Вишкільний Центр.

Рівненська делегація була другою за розміром із тисячі присутніх пластунів. А троє скаутів зі Шпанова – Павло Фінюк, Ілля Русило та Мирослав Завалюк – ще й складали пластову присягу.

Як зауважив український Гарант:

Організація, яка в Україні об’єднує майже вісім тисяч членів, має 118 осередків, діє у всіх областях і виховує справжніх патріотів, повинна мати сучасний центр. Чи не вперше у нашій державі національно-патріотичне виховання, нарешті, стало одним із пріоритетів державної політики. Уперше за чверть століття у державному бюджеті передбачили 10 млн грн на виконання заходів з національно-патріотичного виховання.

Головною метою Центру є організація та проведення різних тренінгів, навчань, семінарів, акцій та заходів, які покликані навчити волонтерів, вчителів та усіх охочих займатись з дітьми за пластовою виховною методикою.

Окрім цього, пластуни матимуть можливість проводити у центрі різні змагання, підготовку до таборового літа, що значно підвищить залучення молоді до волонтерського руху.

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено посвідчення водія

    Загублено посвідчення водія на прізвище Козлов Анатолій. Прохання повернути документ за...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного