ON-LINE

Рівненські пластуни зустрілися з Президентом у столиці (ФОТО)

середа, 17 жовтня 2018
Троє з них склали пластову присягу

Сотня пластунів - представників Пластової оселі «Волошки», що діє у Рівненському районі, побували у Бучі Київської області. Саме там Президент України Петро Порошенко відкрив Національний Пластовий Вишкільний Центр.

Рівненська делегація була другою за розміром із тисячі присутніх пластунів. А троє скаутів зі Шпанова – Павло Фінюк, Ілля Русило та Мирослав Завалюк – ще й складали пластову присягу.

Як зауважив український Гарант:

Організація, яка в Україні об’єднує майже вісім тисяч членів, має 118 осередків, діє у всіх областях і виховує справжніх патріотів, повинна мати сучасний центр. Чи не вперше у нашій державі національно-патріотичне виховання, нарешті, стало одним із пріоритетів державної політики. Уперше за чверть століття у державному бюджеті передбачили 10 млн грн на виконання заходів з національно-патріотичного виховання.

Головною метою Центру є організація та проведення різних тренінгів, навчань, семінарів, акцій та заходів, які покликані навчити волонтерів, вчителів та усіх охочих займатись з дітьми за пластовою виховною методикою.

Окрім цього, пластуни матимуть можливість проводити у центрі різні змагання, підготовку до таборового літа, що значно підвищить залучення молоді до волонтерського руху.

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного